Быстрый поиск обьекта по ID или номеру телефона

Введите ID или телефон

Проверить телефон посредника

Введите телефон:

chat

Полезное

Посмотреть все »
> > Експертна оцінка нерухомості в Харкові

Полезное

Експертна оцінка нерухомості в Харкові

25.09.2015 5:41

єєБудь-які операції з нерухомим майном передбачають експертну оцінку нерухомості. Крім законодавчо встановлених випадків, незалежну оцінку нерухомості може ініціювати власник, інвестор або покупець.

«ТОВ Квартал 1» здійснює висококваліфіковану експертну оцінку майна для успішного проведення будь-яких транзакцій з нерухомістю. Наша компанія допоможе Вам підготувати документи, необхідні для отримання іпотечного кредиту, зробити оцінку нерухомого майна з метою подальшої передачі житла в спадщину, а також для подачі нотаріального звіту. У нашій компетенції — оцінка майна, нажитого в шлюбі, необхідна у випадку розлучення подружжя і поділу квартири, яка стала спільною власністю за цей час подружнього життя. Якщо Ви відкриваєте свою справу, то, звернувшись в «ТОВ Квартал 1», Ви зможете оцінити майно для його внесення до статутного капіталу майбутньої організації.

Експертна оцінка всіх видів нерухомості.

Досить жорстка конкуренція на ринку нерухомості Харкова в оціночному сегменті вимагає від наших фахівців постійного підвищення кваліфікації і вдосконалення професійної майстерності. Будучи одним з лідерів у цій стихії, «ТОВ Квартал 1» може гарантувати виняткову якість своїх послуг.

Переваги нашого відділу оцінки:

 • професійний підхід до кожного випадку;
 • оперативна робота;
 • об’єктивна подача інформації;
 •  достовірність наданих відомостей;
 •  шанобливе ставлення до клієнта, що передбачає двосторонню чесність і відкритість.

Ми швидко реагуємо на будь-які зміни законодавчої бази та беремо до уваги економічну ситуацію, актуальну для поточного періоду часу.

Діяльність служби «ТОВ Квартал 1» регламентується корпоративними нормами і прямує допомогою налагодженої системи контролю роботи оцінювачів. Виконуючи службові обов’язки, ми керуємося абсолютним розумінням ситуації і знанням нормативної бази. Крім того, ми володіємо широким спектром методів оцінки, вміємо їх проаналізувати і вибрати, який метод більш доречно застосувати в конкретній ситуації. Вивчивши всю необхідну інформацію, ми отримуємо кваліфіковано обгрунтовані результати, і спираючись на них складаємо загальну картину по оціночній вартості об’єкта.

Наша компанія має досвід роботи з оцінки нерухомості з фізичними та юридичними особами. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, і неодмінно будемо раді бачити Вас в числі наших Замовників!

ЦЕ ЦІКАВО

Експертну оцінку нерухомості здійснюють у випадках:

 1. Кредитування.
 2. Дарування, купівлі, продажу, приватизації.
 3. Банкрутства.
 4. Переоцінки основних засобів (для бухгалтерії).
 5. Відчуження заставленого майна в результаті повної виплати заборгованості.
 6. Відчуження майна при виконанні рішень суду.
 7. Оренди.
 8. Страхування.
 9. Виявлення матеріального збитку з метою визначення його величини.
 10. Проведення тендерних торгів.

 

З питань проведення оціночних робіт звертайтесь за телефонами:

otcenka_phones

(телефони оцінювачів нерухомості в Харкові)

Експертна оцінка нерухомості в Харкові «ТОВ Квартал 1»

Вас цікавить експертна оцінка, як оцінити квартиру, оцінка землі, оцінка квартир? Телефонуйте!

Недвижимость Харькова