Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »

Записи

Приватизація землі, кадастровий номер, технічна документація, витяг, витяг з БТІ (Харків)

Приватизация земли Харьков,

Приватизація землі, кадастровий номер, технічна документація, витяг, витяг з БТІ (Харків)

  • отримання кадастрового номера;
  • встановлення меж земельної ділянки (винос в натуру, установка межових знаків);
  • геодезична зйомка (для газифікації, електрифікації та будівництва будинку);
  • консультації по отриманню «Витяг»;

Оформлення права власності та встановлення меж земельної ділянки дає вам гарантоване право на використання даної ділянки, будівництво будинку або ведення комерційної діяльності, захищає кордони від захоплення і межових спорів з сусідами. Вартість робіт з межування земельної ділянки визначається індивідуально і залежить від багатьох факторів: розміру і конфігурації земельної ділянки, термінів проведення робіт, місцезнаходження ділянки та ін. Поділ виконується залученої вами спеціалізованою організацією і включає в себе зазвичай комплекс робіт: збір і вивчення відомостей про земельну ділянку , наданих вами документів на землю, підготовку проекту межування, повідомлення сусідів по ділянці, виїзд на місце і визначення меж ділянки на місцевості, точне визначення площі земельної ділянки, підготовку плану земельної ділянки з усіма його межами, формування межової справи. Але всі подробиці ви можете дізнатися у фахівця. Телефонуйте.

З 1 січня 2013 відомості про земельні ділянки, що містяться у Державному земельному кадастрі України, є відкритими і опубліковані в мережі Інтернет. Це стало можливим шляхом створення Публічної кадастрової карти України. Кадастровий номер земельної ділянки – це індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на всій території України, присвоюється земельній ділянці з метою його ідентифікації та зберігається за ним. Поділ земельної ділянки може стати в нагоді і тоді, коли людина хоче залишити його в спадок кільком спадкоємцям. Погодьтеся, краще відразу визначити конкретні частки ділянки, якими буде користуватися кожен із спадкоємців, ніж створювати основу для постійних сварок між ними з цього питання.

 

Дзвоніть нам прямо зараз:

Телефоны: (057) 766-09-21, (093) 148-71-34, (095) 505-67-86

e-mail: zemka_2015@ukr.net

Ключові слова: получити, витяг, кадастровий, номер, приватизація землі, ділянки, харків, технічна документація, выписка.

 

Нерухомість Харкова