Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Переглянути усі »
Вся недвижимость Харькова в твоем смартфоне!
АН Квартал (в м.Харків) відновив свою роботу та на даний час працює за наступними філіями.
Пропозиції з найнижчими цінами:

Нерухомість Харкова. Продаж квартир в Харкові. Купити квартиру в Харкові.

Вся нерухомість Харкова

В оголошеннях з нерухомості нашого сайту легко знайти і купити квартири в Харкові. Хто ми і що представляємо собою, напевно, харків’янам розповідати не потрібно: працюючи на ринку нерухомості Харкова і області вже понад 25 років, наша команда професіоналів зарекомендувала себе як надійних і перевірених фахівців у галузі нерухомості.

У Кварталі працюють висококваліфіковані фахівці у галузі нерухомості, які представляють своєму покупцеві тільки кращу нерухомість в Харківській області. Тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в швидкості підбору оптимального для Вас варіанту та подальшого супроводу угоди з купівлі/продажу з точки зору всіх юридичних і нормативних нюансів і тонкощів.

Хочете купити квартиру в Харкові? Тут вся нерухомість Харкова!

Вас зацікавила нерухомість Харківської області? Хочете зайнятися продажем нерухомості, продати будинок, або квартиру, або гостинку? Або, можливо, навпаки – купити? Квартал запрошує Вас звернутися до нас – довіртеся нашим фахівцям і покладіть все обов’язки на справжніх професіоналів!

Не вимагаючи від Вас додаткових грошових і часових витрат, фахівці Кварталу зуміють купити або продати будь-яку нерухомість в Харкові. Для Вас важливий особистий час, врівноваженість нервової системи і економія коштів? Тоді Вам точно до нас – клієнт для нас понад усе, а значить, ми зробимо все, щоб Ви були задоволені!

З Кварталом покупка і продаж нерухомості в Харкові і передмісті стає приємною, вигідною і спокійною для кожного клієнта!

Оскільки фахівці Кварталу мають колосальний досвід роботи, ми завжди знаходимося на передовій будь-яких (в тому числі, і самих найменших) змін ринку нерухомості. Це дозволяє нам не тільки виставляти на продаж кращу нерухомість Харкова та області, а й моментально оптимізувати цінові показники – навіть найскладніше економічне обставина для наших покупців стає виграшним!

Яким би не був бюджет нашого клієнта, компанія Квартал готова пропонувати високий рівень обслуговування і максимальний комфорт при здійсненні угоди.

Виставляючи на продаж нерухомість Харкова і передмістя, компанія Квартал на своєму сайті з нерухомості являє реальні фотографії об’єктів нерухомості, що продаються: квартири, будинки, дачі, кімнати та ділянки Харкова і області!

Компанія «КВАРТАЛ» готова допомогти Вам з такими операціями, як:

– купівля квартири, кімнати, будинку, ділянки або дачі, гостинки або прибудови в Харкові та Харківській області;

– продаж будь-якої нерухомості – від квартири до земельної ділянки;

– оцінка ринкової вартості конкретного об’єкта нерухомості;

– юридичне оформлення угоди і складання нормативно-правових актів.

КВАРТАЛ – унікальна територія нерухомості для Вас!

Залишити відгук
Автор: Олексій
Хочу поблагодарить агенство Квартал и Бирюкову Людмилу лично за сопровождение сделки по продаже квартиры. Она вела все этапы продажи, все прошло абсолютно гладко. Хочу пожелать Вам успехов в профессиональной деятельности и вообще в жизни! Мои наилучшие рекомендации!
Автор: Ирина Сергеевна
Большая благодарность АН Квартал в лице Бабаевой Анны тел.099 688 79 21 и Юлии Николаевны за профессиональную и внимательную работу с клиентами.Отмечаем быструю и качественную сделку по покупке квартиры.Это профессионалы своего дела.Мы покупкой очень довольны.Хочется пожелать им успехов в их деле.Большое спасибо.
Автор: Лидия Васильевна и Михаил Семёнович
Большая благодарность сотрудникам АН Квартал ХТЗ за тактичность и высокий профессионализм агенту Светлане и эксперту Юлии Николаевне . Быстро и качественно подобрали квартиру по нашим желаниям. Спасибо, мы довольны.
Нерухомість Харкова