Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Іпотека від Приватбанк

Корисна інформація

Переглянути усі »
Вся недвижимость Харькова в твоем смартфоне!
АН Квартал (в м.Харків) відновив свою роботу та на даний час працює за наступними філіями.
Пропозиції з найнижчими цінами:

Нерухомість Харкова. Продаж квартир в Харкові. Купити квартиру в Харкові.

Актуальність бази

Шановні харків’яни та гості нашого міста!

У зв’язку з війною, розпочатою рф проти України, інформаційна база нерухомості, яка була станом на 24 лютого 2022 року, втратила свою актуальність.

На даний момент на нашому сайті представлені тільки ті пропозиції з продажу об’єктів нерухомості, які є актуальними на даний час.

АН Квартал

Вся нерухомість Харкова

В оголошеннях з нерухомості нашого сайту легко знайти і купити квартири в Харкові. Хто ми і що представляємо собою, напевно, харків’янам розповідати не потрібно: працюючи на ринку нерухомості Харкова і області вже понад 25 років, наша команда професіоналів зарекомендувала себе як надійних і перевірених фахівців у галузі нерухомості.

У Кварталі працюють висококваліфіковані фахівці у галузі нерухомості, які представляють своєму покупцеві тільки кращу нерухомість в Харківській області. Тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в швидкості підбору оптимального для Вас варіанту та подальшого супроводу угоди з купівлі/продажу з точки зору всіх юридичних і нормативних нюансів і тонкощів.

Хочете купити квартиру в Харкові? Тут вся нерухомість Харкова!

Вас зацікавила нерухомість Харківської області? Хочете зайнятися продажем нерухомості, продати будинок, або квартиру, або гостинку? Або, можливо, навпаки – купити? Квартал запрошує Вас звернутися до нас – довіртеся нашим фахівцям і покладіть все обов’язки на справжніх професіоналів!

Не вимагаючи від Вас додаткових грошових і часових витрат, фахівці Кварталу зуміють купити або продати будь-яку нерухомість в Харкові. Для Вас важливий особистий час, врівноваженість нервової системи і економія коштів? Тоді Вам точно до нас – клієнт для нас понад усе, а значить, ми зробимо все, щоб Ви були задоволені!

З Кварталом покупка і продаж нерухомості в Харкові і передмісті стає приємною, вигідною і спокійною для кожного клієнта!

Оскільки фахівці Кварталу мають колосальний досвід роботи, ми завжди знаходимося на передовій будь-яких (в тому числі, і самих найменших) змін ринку нерухомості. Це дозволяє нам не тільки виставляти на продаж кращу нерухомість Харкова та області, а й моментально оптимізувати цінові показники – навіть найскладніше економічне обставина для наших покупців стає виграшним!

Яким би не був бюджет нашого клієнта, компанія Квартал готова пропонувати високий рівень обслуговування і максимальний комфорт при здійсненні угоди.

Виставляючи на продаж нерухомість Харкова і передмістя, компанія Квартал на своєму сайті з нерухомості являє реальні фотографії об’єктів нерухомості, що продаються: квартири, будинки, дачі, кімнати та ділянки Харкова і області!

 

Компанія «КВАРТАЛ» готова допомогти Вам з такими операціями, як:

– купівля квартири, кімнати, будинку, ділянки або дачі, гостинки або прибудови в Харкові та Харківській області;

– продаж будь-якої нерухомості – від квартири до земельної ділянки;

– оцінка ринкової вартості конкретного об’єкта нерухомості;

– юридичне оформлення угоди і складання нормативно-правових актів.

КВАРТАЛ – унікальна територія нерухомості для Вас!

 

Залишити відгук
Автор: Инесса Косачева
Хочу поблагодарить за добросовестно выполненную работу риэлтора АН Квартал, расположенный по адресу: ул. Салтовское шоссе 145 , Бирюков Людмилу. Благодарю за приложенные старания и силы, за добросовестно выполненную работу, а главное- за превосходный результат! Качество выполненной работы- просто на высоте! Спасибо за содействие!
Автор: Коваль Дмитрий
Большое спасибо Ромасенко Руслану (филиал на ул. Валентиновская, 21а) - профессионалу своего дела! Очень быстро нашел для меня подходящую квартиру. Помог со сделкой по покупки и со всеми сопутствующими делами. В будущем 100% буду еще обращаться. И всем рекомендую!
Автор: Алеша Блинчиков
Добрый день, хотим выразить огромную благодарность ЗАЯЦ АЛЕНЕ НИКОЛАЕВНЕ, специалисту по недвижимости АН Квартал ул. Валентиновская 21-А за проделанную работу, в помощи поиска и покупки недвижимости. Алена была постоянно на связи, отвечала на все вопросы, организованный и пунктуальный человек. Очень рекомендую ЗАЯЦ АЛЕНУ как хорошего человека и професионала своего дела, мы остались очень довольны покупкой. Еще раз большое спасибо!
Нерухомість Харкова