Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »
> > Телеграм бот по нерухомості Харкова

Корисна інформація

телеграм бот по нерухомості

Телеграм бот по нерухомості Харкова

13.10.2021 10:56

Раді вам представити Телеграм бот по нерухомості Харкова. Продаж, купівля нерухомість в Харкові та області. Квартири, будинки, новобудови, ділянки, дачі. Безкоштовно, без реєстрації та активації. Постійне оновлення та поповнення бази чат-бота з об’єктами нерухомості, яка налічує близько 15 000 об’єктів нерухомості з фото та без.

➡️ Посилання на чат-бот: @estate057Bot

Вмикай «Підписку», вибирай параметри своєї майбутньої квартири чи будинку і всі нові об’єкти нерухомості чат-бот надсилатиме тобі в Телеграм-месенджер. Не пропусти важливу інформацію. Без реєстрації, без активації. Реальні світлини, реальні ціни, реальні об’єкти.

Все більше і більше людей в Україні використовують мобільні пристрої. Вони стали невід’ємною частиною вашого життя. Як правило, на ваших смартфонах встановлені і месенджери, крім інших програм, а Телеграм-месенджер входить до списку найбільш популярних в Україні. Телеграм-месенджер може працювати на всіх популярних платформах: веб, Android, Windows, iOS, Apple. Тобто ви, як потенційний покупець нерухомості, можете оперативно отримувати інформацію з бази Телеграм бота. Таким чином, вам не доведеться встановлювати додаткові програми на свій смартфон.

Згідно з даними комісії з цінних паперів США відомо, що число щомісячних користувачів на жовтень 2019 року становить приблизно 300 млн осіб по всьому світу. “За оцінками самого Telegram, як мінімум 500 000 нових користувачів приєднуються до месенджера кожен день”,- йдеться в доповіді.

 

Ви можете підписатися на Телеграм бота і замовити собі розсилку по параметрах, які цікавлять вас, як то тип нерухомості, район(и) Харкова та/або передмістя, кількість кімнат, діапазон ціни, бажаний поверх або поверховість будинку.

Так само наш Telegram bot дозволяє виконувати пошук об’єктів нерухомості за різними параметрами, наприклад, ціна, поверховість, тип нерухомості, бажані райони Харкова і передмістя, площа об’єкта. Деякі об’єкти ви можете додати до ваших вподобань і потім повторно подивитися їх та записатися на перегляд.

 

📢 Підписуйтесь на телеграм-канал по нерухомості, де ви зможете знайти корисну інформацію та завжди бути в курсі новин по нерухомості.

 

теги: телеграм, бот, нерухомість, харків, telegram, bot, чат-бот.

Нерухомість Харкова