Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

 • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

 • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

 • Обережно, успадкована нерухомість!

  Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

 • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

  Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Продати нерухомість вигідно за допомогою якісних фото

Корисна інформація

продати нерухомість

Продати нерухомість вигідно за допомогою якісних фото

12.10.2021 3:54

Якісні фото допоможуть продати нерухомість вигідно

Для того, щоб продати нерухомість ріелтори завжди роблять акцент на якісні фото, які є найважливішим фактором у залученні уваги покупців.

Залишимо для вас кілька корисних рекомендацій, які допоможуть самостійно зробити відмінні фото об’єкта нерухомості озброївшись лише камерою смартфона.

 • Чітка фіксація. Використовуйте штатив для зйомки, тим більше, якщо включений режим високої контрастності hdr або hdr +. Вони, в свою чергу, виділять на вашому знімку і темні і світлі ділянки кадру.
 • Виберіть в налаштуваннях максимальну якість зображення, також намагайтеся для передачі фото не використовувати популярні месенджери. Вони геть псують якість знімків.
 • Фотографуйте без використання зуму або спалаху. Спалах дасть небажані тіні та засвітить гарні кадри. Увімкніть все світло в приміщенні (навіть якщо на вулиці день). Зробіть кілька кадрів стоячи спиною до вікна, світло з вікна дає відмінний розсіяне світло.
 • Світло це наше все, не робіть темних знімків. Додайте один щабель експозиції в ручну (якщо потрібно). Вкажіть камері пальцем на дисплеї саму темну точку в приміщенні. Увімкніть на смартфоні режим hdr або hdr +.
 • Намагайтеся знімати загальні плани і переходи між приміщеннями, а не порожні кути простору або окремі предмети (меблі, техніку).
 • Важливо продемонструвати змістовні фото, тому вузькі місця в квартирі (наприклад санвузол) краще фотографувати з використанням широкого Діапазону +.
 • Багато сучасних смартфонів мають додатковий ширококутний об’єктив, в інтер’єрній зйомці це ваш козир. Він дозволить вкласти в кадр якомога більше інформації про об’єкт зйомки.
 • Не завалюйте кут при зйомці. Тільки прямі і рівні лінії, увімкніть сітку в налаштуваннях камери смартфона (і не вимикайте). Сітка не тільки дасть розуміння про горизонти, але і допоможе вибудувати композицію в кадрі. На перетині двох ліній (горизонтальної і вертикальної) знаходяться точки Золотого перетину, розташовуйте в них головні об’єкти в приміщенні.
Нерухомість Харкова