Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

  • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

  • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

  • Обережно, успадкована нерухомість!

    Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

  • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

    Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Який ріелтор допоможе продати нерухомість?

Корисна інформація

продати нерухомість

Який ріелтор допоможе продати нерухомість?

11.08.2021 2:17

Вибір ріелтора – один із головних факторів, які допоможуть вигідно продати нерухомість

За якими критеріями обирати ріелтора, щоб вигідно продати нерухомість?

Обирайте фахівця, який спеціалізується на вашому типі нерухомості

Все залежить від ваших намірів – продаж комерційної нерухомості, оренда квартири, продаж елітної нерухомості і т.д.. В усіх цих випадках ефективність одного спеціаліста буде відрізнятися. Краще обирати ріелтора з вузькою спеціалізацією, який гарно розуміється в окремому сегменті та цінах.

Переконайтесь, що обраний вами ріелтор працює в вашому районі

Частіше всього в великих містах, таких, як Харків, ріелтори закріплені за певними районами та працюють в чітко визначених межах. Підібрати потрібного спеціаліста вам зможуть допомогти в нашому агентстві kvartal.ua.

Поспілкуйтесь з декількома спеціалістами

Звернувшись до агентства дайте вхідні дані про об’єкт, який хочете продати та попросіть надати вам декілька фахівців. При зустрічі з ріелторами ви зможете задати всі питання, що вас цікавлять, що допоможе зробити вибір на користь того, чи іншого спеціаліста.

Також слід зауважити, що професійний ріелтор завжди має свій маркетинговий план, згідно з яким він буде займатися продажом вашої нерухомості. Поцікавтесь, які інструменти для продажу він планує використовувати. Його відповіді зможуть допомогти зробити остаточний вибір.

Обговоріть умови продажу та розмір комісії

Комісію може сплачувати як продавець, так і покупець. Бувають випадки, коли комісійні ділять порівну. Визначте, хто з сторін повинен оплачувати послуги ріелтора та чи буде ваш ріелтор за потреби ділитися з ріелтором покупця. Дуже часто ріелтор відмовляється ділитися з ріелтором, який представляє інтереси покупця. І тоді угода «зависає в повітрі».

Довіряйте та перевіряйте

Обговоріть з ріелтором, як часто та в якому вигляді він має звітувати про виконання умов. Обговоріть всі хвилюючі вас моменти щодо співпраці, щоб реальність могла максимально відповідати вашим очікуванням.

Не бійтеся змінювати ріелтора

В разі, якщо ріелтор не проявляє активності, не виконує умови угоди, відхиляється від умовленої стратегії, або ви не можете наладити співпрацю та знайти компроміси ви завжди маєте право змінити фахівця, який допоможе продати нерухомість вигідно.

Нерухомість Харкова