Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »
> > Заміська нерухомість та попит

Новини

нерухомість

Заміська нерухомість та попит

23.07.2021 4:53

Українців все більше вабить заміська нерухомість

За останні кілька років в Україні значно зріс попит на заміську нерухомість. Все більше людей мають бажання не просто орендувати таке житло, а стати його власниками. Тільки з почати 2021 року ціни на заміське житло зросли на 10-15%.

За словами експертів, найбільш бажаним залишаються новобуди комфорт та бізнес класів в харківській області, ближче до самого міста. Також спеціалісти прогнозують, що до кінця року ціна за квадратний метр може збільшитись ще на 7-10%.

Такий високий попит можна пояснити тим, що заміська нерухомість характеризується високою інвестиційною привабливістю. За весь період будівництва будинку вартість квартири може збільшитись в середньому на 40-50%.

Найбільшим попитом користуються квартири комфорт класу. Їх обирає майже половина покупців заміського житла. Цей тип житлової нерухомості популярніший на 20-30% за приватні будинки і танхауси.

Зазначимо, що особливу увагу покупці приділяють якості будівництва, розташуванню житла та транспортному сполученню з Харковом. І саме тому ріст цін з початку року є нерівномірним – 5 – 10-12%

Якщо говорити про майбутнє подорожчання заміських об’єктів нерухомості, то, швидше за все, воно буде складати не менше 7%. Експерти вважають, що все залежить від економічної ситуації в країні. Також вони не виключають можливості, що до кінця року вартість такого житла вже досягла свого максимуму.

Українці і надалі охоче будуть купувати нерухомість, в тому числі і в передмісті Харкова. Таким чином люди отримують можливість зберегти свої накопичення. Також слід розуміти, що без зростання доходів населення, без економічного розвитку країни існує ризик того, що цього року ціни на заміське житло досягнуть свого максимуму. Тому саме цей фактор може стати запорукою відносної цінової стабільності на нерухомість в першій половині 2022 року.

Нерухомість Харкова