Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

 • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

 • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

 • Обережно, успадкована нерухомість!

  Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

 • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

  Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Чи так просто купити квартиру?

Корисна інформація

купити квартиру

Чи так просто купити квартиру?

17.02.2021 10:54

Купити квартиру не так просто, іноді емоції можуть нашкодити

Чи так просто купити квартиру, як здається на перший погляд? Чому емоції, які ви відчули можуть нашкодити та привести до різних наслідків?

Купівля житла відбувається не надто часто в житті. Це дуже відповідальна справа і тут немає місця імпульсивності. Перед підписанням угоди потрібно скласти список критеріїв, яку б ви хотіли квартиру придбати. І при виборі варіантів порівнювати наскільки та, чи інша нерухомість відповідає вашим потребам.

Нажаль, нерідко трапляються випадки, коли почуття беруть верх на здоровим міркуванням і розрахунком. Якщо покупець прагне придбати житло для себе та своє родини, то як тут обійтися без емоцій.

Дуже часто над людьми емоції беруть верх. Навіть при перегляді оголошення у людини вже виникає симпатія до певної квартири, або навпаки.

Причиною цьому можуть стати певні асоціації. Наприклад, комусь житло може нагадувати домівку бабусі, де вони проводили багато часу в дитинстві, або навпаки – квартира буде нагадувати місце, де людина почувала себе погано.

Також доволі немалу роль емоційності під час вибору нерухомості грає невизначеність покупця. Якщо людина сама не знає чого вона хоче, то  вибір підходящого варіанту може бути нескінченним. І в результаті він впаде на ту квартиру де, наприклад, господарі запропонували покупцеві кави, чи в вікна світило сонце і квартира здалася йому затишною.

Зрозуміло, що до купівлі квартири потрібно ставитися серйозно і тут немає місця емоціям. Щоб не піддаватися впливу почуттям намагайтеся дотримуватися наступних порад:

 • Користуйтеся послугами посередників
 • Візуалізуйте квартиру
 • Визначте свої фінансові рамки
 • Не кваптеся з прийняттям рішення
 • Не піддавайтеся маніпуляціям
 • Довіряйте професіоналам своєї справи

Звісно, під час купівлі квартира повинна подобатися своїм новим власникам. Але не варто сліпо покладатися лише на почуття та емоції. Перед підписанням договору купівлі-продажу необхідно безпристрасно обдумати всі «за» та «проти» і тільки потім приймати виважене рішення купити квартиру.

Нерухомість Харкова