Быстрый поиск обьекта по ID или номеру телефона

Введите ID или телефон

Проверить телефон посредника

Введите телефон:

Корисна інформація

Посмотреть все »
> > Чи так просто купити квартиру?

Полезное

купити квартиру

Чи так просто купити квартиру?

17.02.2021 10:54

Купити квартиру не так просто, іноді емоції можуть нашкодити

Чи так просто купити квартиру, як здається на перший погляд? Чому емоції, які ви відчули можуть нашкодити та привести до різних наслідків?

Купівля житла відбувається не надто часто в житті. Це дуже відповідальна справа і тут немає місця імпульсивності. Перед підписанням угоди потрібно скласти список критеріїв, яку б ви хотіли квартиру придбати. І при виборі варіантів порівнювати наскільки та, чи інша нерухомість відповідає вашим потребам.

Нажаль, нерідко трапляються випадки, коли почуття беруть верх на здоровим міркуванням і розрахунком. Якщо покупець прагне придбати житло для себе та своє родини, то як тут обійтися без емоцій.

Дуже часто над людьми емоції беруть верх. Навіть при перегляді оголошення у людини вже виникає симпатія до певної квартири, або навпаки.

Причиною цьому можуть стати певні асоціації. Наприклад, комусь житло може нагадувати домівку бабусі, де вони проводили багато часу в дитинстві, або навпаки – квартира буде нагадувати місце, де людина почувала себе погано.

Також доволі немалу роль емоційності під час вибору нерухомості грає невизначеність покупця. Якщо людина сама не знає чого вона хоче, то  вибір підходящого варіанту може бути нескінченним. І в результаті він впаде на ту квартиру де, наприклад, господарі запропонували покупцеві кави, чи в вікна світило сонце і квартира здалася йому затишною.

Зрозуміло, що до купівлі квартири потрібно ставитися серйозно і тут немає місця емоціям. Щоб не піддаватися впливу почуттям намагайтеся дотримуватися наступних порад:

  • Користуйтеся послугами посередників
  • Візуалізуйте квартиру
  • Визначте свої фінансові рамки
  • Не кваптеся з прийняттям рішення
  • Не піддавайтеся маніпуляціям
  • Довіряйте професіоналам своєї справи

Звісно, під час купівлі квартира повинна подобатися своїм новим власникам. Але не варто сліпо покладатися лише на почуття та емоції. Перед підписанням договору купівлі-продажу необхідно безпристрасно обдумати всі «за» та «проти» і тільки потім приймати виважене рішення купити квартиру.

Недвижимость Харькова