Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

 • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

 • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

 • Обережно, успадкована нерухомість!

  Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

 • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

  Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Купити нерухомість: що потрібно знати про квартири-студії?

Корисна інформація

купити нерухомість

Купити нерухомість: що потрібно знати про квартири-студії?

19.05.2021 4:59

Міста ростуть, а разом з ним росте і запит купити нерухомість

В зв’язку з ростом попиту на житло в Харкові все частіше забудовники планують свої об’єкти з безліччю смарт-квартир. Так купити нерухомість отримують змогу всі категорії населення.

Але як будь-яке житло такі квартири теж мають свої плюси, мінуси та певні ризики. В разі самостійного підбору житла ви вже мабуть зіткнулися з протилежними думками. Розглянемо докладніше про переваги та недоліки смарт-квартир.

Плюси:

 1. Найочевидніший та найголовніший плюс такої нерухомості – це ціна. Компактні квартири площею 18-30 квадратів коштують на порядок дешевше, ніж звичайні квартири мінімальної площі в новобудах.
 2. Вирішивши купити гостинку ви не тільки зможете зекономити на коштах за рахунок маленької площі, але і зможете отримати варіант з більш вдалим розташуванням.
 3. Забудовники прагнуть зробити так, щоб мешканці їхніх житлових комплексів отримували максимум зручності. Тому всі головні об’єкти інфраструктури розташовують в пішій доступності.
 4. В Харкові вартість за один квадратний метр гостинки рівна вартості одного квадратного метра вторинної нерухомості. Але квартири на вторинному ринку все-таки більшої площі, тому і загальна їх вартість теж буде більшою.
 5. Рахунки за комунальні платежі в маленькій квартирі будуть не великими, а це для українців дуже важливий плюс.

Мінуси:

 1. Нажаль звукоізоляція смарт-квартир не дуже хороша. Тому їх власникам доведеться змиритися з періодичним шумом.
 2. В квартирі-студії кухня не відокремлена від житлового простору, тому запахи їжі будуть поширюватися по всьому приміщенні. Але хороша витяжка може врятувати ситуацію.
 3. Якщо ви будете жити не одні, то може виникнути проблема усамітнення і розподілу особистого простору.
 4. У вас можуть виникнути труднощі з ремонтом. На такій малій площі потрібно ретельно все продумати та використати простір максимально раціонально.

Як уникнути ризиків?

Досить дотримуватися базових правил покупки будь-якої нерухомості.

 1. Ретельно перевіряйте репутацію забудовника. В інтернеті можна знайти не тільки відгуки клієнтів, але й інформацію про компанію в реєстрі судових рішень, вказані на сайті Міністерства юстиції і так далі.
 2. Ознайомтесь з пакетом документів на дозвіл будівництва, та впевніться, що призначення будову є житловим та законно дозволеним.
 3. Не залежно від того, хочете ви купити нерухомість в новобуді чи на вторинному ринку уважно читайте кожне речення в договорі купівлі-продажу.
Нерухомість Харкова