Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

 • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

 • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

 • Обережно, успадкована нерухомість!

  Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

 • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

  Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Квартира vs дім: варто переїжджати?

Корисна інформація

квартира

Квартира vs дім: варто переїжджати?

01.03.2021 11:34

Більшість видань розповідає, як адаптуватися в приватному будинку після квартири. Але ніхто не говорить як бути після переїзду у квартиру після будинку.

На перший погляд, все може здаватися просто: засилився, живеш. Ніякої тобі земельної ділянки та догляду за нею. Та не все так просто.

Поговоримо про три основні проблеми, з якими зіткнеться кожний, хто вирішить змінити будинок на квартиру.

 1. Сусіди

Для багатьох – це страшне слово. Авжеж, хто живе в приватних будинках також мають сусідів. Але їх розділяють дві стіни та двір. Тут можна не боятися тонких стін, слухати гучну музику, допізна не спати і т.д.

Все інакше у квартирі. Сусідам як і вам буде чутно один одного. Коли ви прийшли, пішли, а якщо не пощастить із стінами, то і про що говорите у себе вдома. Це вже не кажучи про шум від домашніх тварин та ремонтів.

Якщо ви плануєте переїжджати до квартири, то контакт з сусідами необхідно налагоджувати відразу. І доведеться звикнутися з думкою, що у «стін є вуха».

 1. Дозвіл на ремонт

Для того, щоб розпочати ремонтні роботи вам необхідно буде дозвіл тих же сусідів, щоб уникнути конфліктів. Але немає ніякої гарантії, що ваші сусіди зроблять так само. Перебудова може початися раптово прямо за вашою стіною.

 1. Під’їзд

Якщо в приватному будинку ви самі слідкуєте за чистотою подвір’я, то від бруду в під’їзді неможливо застрахуватися, навіть якщо ви наймете прибиральницю. Чистота залежить не тільки від самих мешканців будинку, а і від гостей, в тому числі непроханих.

Також велику роль грає поверх. Всі намагаються обрати квартиру на середніх поверхах. Тому що перший – це проблеми з каналізацією, а останній – з дахом. Хоча і на середніх не все так гарно. Ви з усіх боків будете оточені сусідами.

Таким чином можна сказати, що хоч в квартирі є недоліки, але переважають все-таки плюси. Найчастіше багатоквартирні будинки розташовані в різних районах міста. Інфраструктура гарно розвинена. Ви з легкістю зможете користуватися міським транспортом, діти без проблем можуть добратися до школи і т.д. В приватних секторах інфраструктура не є такою розвиненою, але життя там спокійніше. Як кажуть, справа смаку.

Нерухомість Харкова