Быстрый поиск обьекта по ID или номеру телефона

Введите ID или телефон

Проверить телефон посредника

Введите телефон:

chat

Полезное

 • Купити квартиру в Харкові: що впливає на вартість?

  Купити квартиру в Харкові можна керуючись різними критеріями Щоб купити квартиру в Харкові люди спочатку складають певний список вимог до …

 • Яку нерухомість обрати?

  Інвестиції в нерухомість дуже популярні в нашій країні Інвестиції в нерухомість можуть стосуватись не тільки житла, а також і комерційних …

 • Квартира vs дім: варто переїжджати?

  Більшість видань розповідає, як адаптуватися в приватному будинку після квартири. Але ніхто не говорить як бути після переїзду з квартири …

 • Чи так просто купити квартиру?

  Купити квартиру не так просто, іноді емоції можуть нашкодити Чи так просто купити квартиру, як здається на перший погляд? Чому …

Посмотреть все »
> > Квартира vs дім: варто переїжджати?

Полезное

квартира

Квартира vs дім: варто переїжджати?

01.03.2021 11:34

Більшість видань розповідає, як адаптуватися в приватному будинку після квартири. Але ніхто не говорить як бути після переїзду з квартири до будинку.

На перший погляд все може здаватися просто: засилився, живеш. Ніякої тобі земельної ділянки та догляду за нею. Та не все так просто.

Поговоримо про три основні проблеми, з якими зіткнеться кожний, хто вирішить змінити будинок на квартиру.

 1. Сусіди

Для багатьох – це страшне слово. Авжеж, хто живе в приватних будинках також мають сусідів. Але їх розділяють дві стіни та двір. Тут можна не боятися тонких стін, слухати гучну музику, допізна не спати і т.д.

Все інакше в квартирі. Сусідам як і вам буде чутно один одного. Коли ви прийшли, пішли, а якщо не пощастить із стінами, то і про що говорите у себе вдома. Це вже не кажучи про шум від домашніх тварин та ремонтів.

Якщо ви плануєте переїжджати до квартири, то контакт з сусідами необхідно налагоджувати відразу. І доведеться звикнутися з думкою, що у «стін є вуха».

 1. Дозвіл на ремонт

Для того, щоб розпочати ремонтні роботи вам необхідно буде дозвіл тих же сусідів, щоб уникнути конфліктів. Але немає ніякої гарантії, що ваші сусіди зроблять так само. Перебудова може початися раптово прямо за вашою стіною.

 1. Під’їзд

Якщо в приватному будинку ви самі слідкуєте за чистотою подвір’я, то від бруду в під’їзді неможливо застрахуватися, навіть якщо ви наймете прибиральницю. Чистота залежить не тільки від самих мешканців будинку, а і від гостей, в тому числі непроханих.

Також велику роль грає поверх. Всі намагаються обрати квартиру на середніх поверхах. Тому що перший – це проблеми з каналізацією, а останній – з дахом. Хоча і на середніх не все так гарно. Ви з усіх боків будете оточені сусідами.

Таким чином можна сказати, що хоч в квартирі є недоліки, але переважають все таки плюси. Найчастіше багатоквартирні будинки розташовані в різних районах міста. Інфраструктура гарно розвинена. Ви з легкістю зможете користуватися міським транспортом, діти без проблем можуть добратися до школи і т.д. В приватних секторах інфраструктура не є такою розвиненою, але життя там спокійніше. Як кажуть, справа смаку.

Недвижимость Харькова