Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

  • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

  • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

  • Обережно, успадкована нерухомість!

    Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

  • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

    Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Квартири в Харкові з паркомісцем: актуальна ситуація

Корисна інформація

квартири в Харкові

Квартири в Харкові з паркомісцем: актуальна ситуація

28.04.2021 5:11

Ситуація з пакуванням авто знайома всім, хто є власником квартири в Харкові

Майже кожен власник квартири в Харкові часто зіткається з проблемою паркування свого автомобіля. Паркувати транспорт доводиться в дворах житлових будинків, на тротуарах або прямо на проїжджій частині. Мало кому щастить залишати авто на стоянках, які знаходяться під охороною. Саме така напружена ситуація стала причиною зростання цінності новобудов, які мають власні закриті паркінги.

Говорячи про підземні або закриті паркінги на території житлового комплексу можна сказати, що така опція доступна лише для будинків бізнес класу, які розташовані в центральній частині міста. В спальних районах Харкова таку нерухомість зустріти буде великою рідкістю.

Частіше всього в новобудах паркінг розташовується в закритій внутрішній території будинків. Якщо людина, яка має авто вирішує купити квартиру в Харкові, то разом з нею доводиться купувати і паркомісце. Також дехто купує паркомісця для здачі їх в оренду. Вони приносять прибуток, і разом з цим управляти ними не складно, вони не потребують додаткових витрат в процесі експлуатації.

Середня вартість паркомісця становить 16000-20000 доларів США, а його площа приблизно 20 квадратних метрів. Якщо ви плануєте не купити квартиру в Харкові, а орендувати, то разом з нерухомістю ви може взяти в оренду и паркомісце. Залежно від житлового комплексу його вартість буде становити 1200 – 3000 грн. З нашого досвіду можемо сказати, що вільних паркомісць вже не залишається ще до того моменту, коли в комплекс заселяться всі мешканці.

В Харкові за останні рік-два з’явилось нововведення. На територіях деяких нових житлових комплексів створюють 3-5 поверхові наземні паркінги. Там площа одного місця займає приблизно 14 квадратних метрів, а його вартість становить 5000-6000 доларів США.

До плюсів володіння паркомісцем можна віднести сканер номера авто при в’їзді на парковку, охорона території, захист від опадів, чистота, сухість, наявність ліфта, що дає можливість потрапити до будинку прямо з паркінгу. Всі вказані переваги роблять цю опцію все більш популярною і необхідною для кожного власника нерухомості та автомобіля.

Нерухомість Харкова