Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »
> > Як вигідно купити квартиру в новобуді?

Корисна інформація

купити квартиру в новобуді

Як вигідно купити квартиру в новобуді?

20.10.2021 12:20

За літній період втричі більше людей прийняли рішення купити квартиру в новобуді

З початку літа в Україні популярність пошукового запису «купити квартиру в новобуді» зросла втричі. Існує припущення, що найвигідніше купувати нерухомість взимку, так як ринок в цей час найменш активний. А з приходом весни ціни вже «розквітають». Але ж неможна передбачити, коли саме з’явиться та сама квартира, про яку ви мрієте.

Як же бути готовим до найкращої пропозиції на ринку нерухомості?

Насамперед потрібно визначитися з параметрами омріяної квартири та особистими уподобаннями.

Щойно ви визначились з цими критеріями, починайте вивчати існуючі пропозиції та ходити на зустрічі. Так ви зможете зрозуміти, чи правильно ви обрали район, будинок, поверховість, квадратуру.

Як тільки ви обрали дві-три будівлі і зрозуміли ціновий діапазон, нижче якого власники не готові «рухатися», можна починати пошук по конкретних об’єктах.

Зазначимо, що періодично на ринку з’являються вигідні пропозиції, оскільки продавцю терміново потрібні гроші або переїхати з особистих причин. Терміновість майже завжди є причиною зниження вартості.

Таким чином, ретельно підготувавшись ви вже напевно будете знати яку квартиру хочете, та в якому ціновому діапазоні.

Вважається, що восени та в зимові місяці люди зайняті веденням бізнесу та створенням планів на активну частину року. В цей період їх менше турбує бажання переїзду та поновлення житла. Експерти вважають, що саме навесні та влітку приходить настрій на зміни.

Але для покупця важливе розуміння того, що восени та взимку ціни можуть бути більш стабільними та без значних осідань.

Існують об’єкти, які мають конкретну вартість, і власник не готовий підлаштовуватися під умови ринку. В такій ситуації зниження цін чекати не треба. Але говорячи про пропозиції ситуаційні, коли люди зважилися на переїзд саме в цей період року можна сказати, що вони найбільш вигідні. Однак різниця в вартості, виходячи з сезонності навряд чи буде більш ніж 15-20%.

Покупцям же потрібно мати в запасі час та чекати свого покупця. Сезонність для них менш ефективна.

Нерухомість Харкова