Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Іпотека від Приватбанк

Корисна інформація

Переглянути усі »
> Часті питання по работі портала

Часті питання по работі портала

Чи варто мені писати конструктивні зауваження і повідомлення про помилки в відгуку? Чи зможу я сприяти розвитку сайту подібними діями??

Шановні відвідувачі сайту, переконливе прохання Ваші конструктивні зауваження і повідомлення про помилки пишіть або у вигляді питання зі сторінки «Задати питання», або у вигляді повідомлення про помилку з відповідної сторінки. Тут ви швидко зможете Ви залишаєте свій e-mail по якому ми зможемо зв’язатися з Вами для уточнення деталей. І якщо ви дійсно хочете нам допомогти, то не станете приховувати свою електронну адресу. Ми в свою чергу гарантуємо, що Ваш e-mail не використовуватиметься будь-яким іншим способом крім описаного вище.

Наведемо приклад подібного відкликання:

Сергій описує ряд конструктивних зауважень, кажучи: «реалізація слабенька: починаючи від банальних дрібниць типу невідповідності площ в таблиці і на плані квартири або просто марними фотографіями стелі (і більше нічого) або розмитими фотографіями планів і закінчуючи проблемами в скриптах: іноді дані або взагалі не відображаються, або не відображаються належним чином ». Досить багато описано, але так як текст залишений у вигляді відкликання і нам не відомий e-mail Сергія, то ми на жаль не можемо уточнити у автора ні номерів варіантів в яких невідповідність даних, ні тих місць на сайті, в яких є помилки в скриптах і проблема відображення даних. В даному випадку на жаль через неможливість уточнити деталі, ми змушені проігнорувати всі зауваження.

Чому ви [цензура], що не публікуєте мій відверто [цензура] про вас відгук … [інше вирізано цензурою] (Тринога Андропов Стобедовіч)

Тому що, шановний (немає, швидше за нешановних), ви використовуєте в своїх повідомленнях ненормативну лексику і вигадані імена і адреси. Формуйте ваші повідомлення і відгуки літературною мовою, підписуйтесь реальними іменами та адресами, а не ховайтеся за вигаданими, і тоді можливо ваш відгук з’явиться у нас на сайті! І що стосується конкретно вашого відкликання, Тринога Андропов – він абсолютно неадекватний і неправдивий, з якого дива ми повинні розміщувати в відгуках відверту брехню, написану вами ?! Ось ви пишете «Огидний сайт, я вже більше місяця помічаю, що база оголошень не оновлюється.», Але ж це ж повна маячня, база оновлюється щодня, ми ніколи не приховували дату поновлення, вона завжди показується в рухомому рядку на головній сторінці! Тому ваші претензії абсолютно неправдиві і безпідставні, саме через це Ваш відгук і не був показаний! Далі «Всі попередні відгуки – ліві, написані розробниками сайту або співробітниками цього агенства.» – теж повна і безпідставна нісенітниця! На сайті немає жодного відгуку, розміщення не відвідувачами цього сайту! Або ви думаєте, що у сайту мало відвідувачів?

Цікаво! Ви самі писали собі відгуки? : Сміх:

Якби ми самі писали собі відгуки, як думаєте, їх би було так мало? Відгуки відображають ставлення клієнтів агентства і відвідувачів сайту до нашої роботи, яку ми намагаємося виконувати сумлінно. Або Ви вважаєте, що наша робота не заслуговує відгуків?

Добрый день! Подскажите пожалуйста в какой валюте указаны цены на недвижимость на вашем сайте?

Ціни вказано в гривнях

Чи є на сайті інформація по обміну житла з доплатою або в результаті все зводиться до купівлі-продажу?

Так, сайт надає інформацію щодо обміну житла

Добрий день. розпишіть Ваші умовні позначення, а саме: с, я, к, у, п. заздалегідь дякую.

Система буквених знаків, які ми розміщуємо на сайті означає наступне: С – вода постачається з свердловини, К-вода в колодязі, У – вода, газ, електрику, не підведено до об’єкту нерухомості – проходять по вулиці, П – комунікації в проекті, Я – зливна яма

Нерухомість Харкова