Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Переглянути усі »
> Оцінка нерухомості у Харкові

Оцінка нерухомості у Харкові

Експертна оцінка нерухомості у Харкові

Оцінка нерухомості у Харкові.  Будь-які операції з нерухомим майном мають на увазі експертну оцінку нерухомості. Крім законодавчо встановлених випадків, незалежну оцінку нерухомості може ініціювати власник, інвестор або покупець. 

 «Квартал» здійснює висококваліфіковану експертну оцінку майна для Вашого успішного проведення транзакцій з нерухомістю. Наша компанія допоможе Вам підготувати документи, необхідні для отримання іпотечного кредиту, провести оцінку нерухомого майна з метою подальшої передачі житла у спадок, а також для подачі нотаріального звіту. У нашій компетенції – оцінка майна, нажитого в шлюбі, необхідна в разі розлучення подружжя і поділу стала загальною за цей час квартири. Якщо Ви відкриваєте свою справу, то, звернувшись в «Квартал», Ви зможете оцінити майно для його внесення в статутний капітал майбутньої організації. 

Експертна оцінка всіх видів нерухомості. Досить жорстка конкуренція на ринку нерухомості Харкова в оціночному сегменті вимагає від наших фахівців постійного підвищення кваліфікації і вдосконалення професійної майстерності. Будучи одним з лідерів в цій стихії, «Квартал» може гарантувати виняткову якість послуг, що надаються. 

Переваги нашого відділу оцінки:

 • професійний підхід в самих різних випадках;
 • оперативна робота;
 • об’єктивна подача інформації;
 • достовірність наданої інформації;
 • шанобливе ставлення до клієнта, що передбачає двосторонню чесність і відкритість.

Ми чуйно реагуємо на будь-які зміни законодавчої бази і беремо до уваги економічну ситуацію, актуальну для поточного періоду часу. Діяльність служби «Квартал» регламентується корпоративними нормами і направляється за допомогою налагодженої системи контролю роботи оцінювачів. Виконуючи службові обов’язки, ми керуємося абсолютним розумінням ситуації і знанням нормативної бази. Крім того, ми володіємо широким спектром методів оцінки, вміємо їх проаналізувати і вибрати, який метод більш доречно застосувати в конкретній ситуації. Вивчивши всю необхідну інформацію, ми отримуємо кваліфіковано обґрунтовані результати, ґрунтуючись на яких і складаємо загальну картину за оціночною вартістю об’єкта. Наша компанія має досвід роботи з оцінки нерухомості з фізичними та юридичними особами. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, і неодмінно будемо раді бачити Вас в числі наших Замовників! 

Експертну оцінку нерухомості здійснюють у випадках:

 1. Кредитування.
 2. Дарування, купівлі, продажу, приватизації.
 3. Банкрутства.
 4. Переоцінки основних засобів (для бухгалтерії).
 5. Відчуження заставленого майна в результаті повної виплати заборгованості.
 6. Відчуження майна при виконанні рішень суду.
 7. Оренди.
 8. Страхування.
 9. Виявлення матеріальних збитків з метою визначення його величини.
 10. Проведення тендерних торгів.

 

 

З питань проведення оціночних робіт звертайтеся (телефон оценщика нерухомості у Харкові)

Экспертна оцінка нерухомості у Харкові  ‘ТОВ Квартал 1’

063-832-87-23 Аліна Володимирівна

 

Вас цікавить експертна оцінка, як оцінити квартиру, оцінка ділянок, оцінка квартир? Дзвоніть!

 

 ключові слова: оцінка, квартира, будинок, ділянка, дача, нерухомість, земля, землі

Нерухомість Харкова