Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Іпотека від Приватбанк

Корисна інформація

Переглянути усі »

Про нас

«Квартал» працює на ринку нерухомості м. Харкова з 1995 року. З грудня 1995 року Квартал є членом Харківського Союзу Ріелторів та Оцінювачів, а з 2007 р. – членом Української Гільдії Ріелтерів. Свідоцтво на право заняття цим видом діяльності видано Харківським міським виконкомом № 23761546 від 17.10.1995 р. Організаційно «Квартал» складається з 24-х філій, з дня відкриття жодна філія не змінила свою назву і не була зачинена.

Якщо Ви звернетеся в «Квартал», то отримаєте, крім звичайного переліку послуг, ряд додаткових можливостей і переваг:

  1. Оплата послуг «Кварталу» проводиться без авансів і передоплат, тобто не раніше придбання або продажу Вами об’єкта нерухомості.
  2. Можливість отримувати інформацію, консультації, укласти договір завдатку і угоду за місцем Вашого проживання, що позбавить Вас і продавців Вашої майбутньої квартири від непотрібних роз’їздів по всьому місту.
  3. У кожному з офісів «Кварталу» є найповніша інформація про об’єкти нерухомості. Ця інформація є унікальною, тому що тільки «Квартал» має можливість зібрати її в 24-х філіях, розташованих по всьому місту і в передмісті Харкова.
  4. Клієнтам «Кварталу» не треба шукати нотаріуса, тому, що наші офіси розташовані в одному приміщенні з нотаріальними конторами.
  5. Безкоштовна реклама квартир і будинків, що продаються за допомогою «Кварталу» за ексклюзивними договорами на найефективніших і просунутих на ринку нерухомості інтернет-ресурсах і в інших рекламних виданнях.
  6. Оперативне і комплексне обслуговування замовників, що бажають продати свою квартиру і підібрати іншу, з одночасним і безризиковим проведенням операцій з відчуження і придбання нерухомості.
  7. Реальна допомога при купівлі житла в кредит, з вибором оптимальної схеми кредитування в банках м. Харкова.

За допомогою нашого сайту ви можете:

 

Ми в соціальних мережах >>  

 

теги: нерухомість, харків, салтівка, олексіївка, квартира, будинок, дім, купити, продати, продаж, новобудови, харківська область

Нерухомість Харкова