Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »
> > Купить квартиру в Харькове: что влияет на стоимость?

Корисна інформація

купить квартиру в Харькове

Купить квартиру в Харькове: что влияет на стоимость?

22.04.2021 9:59

Купити квартиру в Харкові можна керуючись різними критеріями

Щоб купити квартиру в Харкові люди спочатку складають певний список вимог до нерухомості. В нашому місті є безліч різноманітних варіантів. Але традиційно список критеріїв при пошуку житла незмінно очолює локація.

Місце розташування нерухомості грає важливу роль не тільки для покупців, а і для забудовників. Багато в чому буде залежати вартість від розвиненості інфраструктури поблизу та її об’єктів. Житло, де поруч є зупинки громадського транспорту, торгівельно-розважальні центри та інші важливі елементи інфраструктури користується високим попитом серед покупців.

Найпопулярніший транспорт в місті – це метро. Тому купити квартиру в Харкові поряд зі станцією метрополітену є найчастішим запитом з яким покупці приходять до нашого агентства.

Нерухомість, що розташована поруч з метро помітно вирізняється поміж інших об’єктів на ринку. Але на різних класах житла це позначається по-різному.

Традиційно сучасні новобудови поділяються на класи: економ, комфорт, бізнес і клас елітного житла. Найсильніше на вартість квадратного метра близькість метро впливає саме на економ та комфорт класі. І майже ніяк не позначається на елітному житлі, через те, що його власними практично не користуються громадським транспортом і для них важливий паркінг. Також на вартість впливає і колір гілки метро: зелена, синя й аж потім червона.

Для людей, які хочуть купити квартиру в Харкові в елітному будинку перш за все важливо не близькість до метро, а близькість їхнього будинку до центру міста.

Аналізуючи критерії вибору далі можна зробити висновок, що другим за значимістю є близькість до торгово-розважальних центрів.

В Харкові вибір нерухомості найрізноманітніший. Можна знайти варіанти зовсім поруч з ТРЦ. Але в цьому випадку це суттєво позначиться на вартості житла економ та комфорт класів.

Таким чином можна сказати, що нерухомість економ та комфорт класів дуже залежна від близькості метро та ТРЦ. Чим ближче ці соціальні об’єкти, тим дорожчою буде квартира. А ось у випадку з елітним житлом та бізнес-класом ціна квадратного метра буде залежати від близькості центру міста.

Нерухомість Харкова