Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

Подивитися усі »
> > Як вигідно купити квартиру на вторинному ринку нерухомості

Корисна інформація

купити квартиру на вторинному ринку нерухомості

Як вигідно купити квартиру на вторинному ринку нерухомості

11.11.2021 4:21

Поговоримо про те, як вигідно купити квартиру на вторинному ринку нерухомості Харкова

Нещодавно відбулася конференція під назвою Жити на відсотки, яка була присвячена інвестуванню в житло. Одна зі спікерів конференції розповіла, як вигідно обрати та купити квартиру на вторинному ринку без ризиків, щоб отримати прибуток.

За словами експерта, інвестування коштів у вторинний ринок пов’язане з мінімальними ризиками. Хоча первинний ринок нерухомості і має вищу маржинальність та, відповідно, більший прибуток.

Також вона зазначила, що на український ринок нерухомості вплинули дешеві кредити, які до цього моменту були недоступні в нашій країні, та нещодавній локдаун. Але водночас сьогоднішній прибуток від довгострокової оренди в деяких містах може становити навіть 120%, середній показник складає 35-55%, а наймінімальніший може бути 7,5-8%.

Про що ж варто пам’ятати, щоб вигідно купити квартиру на вторинному ринку та отримувати з неї прибуток:

  • чітко визначити ваші можливості та бюджетні кошти, додати до суми ще 20% на ремонт житла;
  • визначити бажану цільову аудиторію майбутніх орендаторів;
  • визначитися з бажаною та затребуваною локацією;
  • визначитися з кількістю кімнат. На сьогоднішній день найпопулярнішими варіантами являються двокімнатні квартири, так звані «євро-двокімнатні квартири». Або перебудовані двокімнатні квартири з двома спальнями й вітальнею, об’єднаною з кухнею;
  • не залишати без уваги транспортну розв’язку. У великих перенаселених містах зі щільним дорожнім трафіком до місця призначення найзручніше добиратися громадським транспортом. В Харкові цей транспорт – це метро;
  • завжди зважати на вартість квартири. Сама низька та приваблива ціна майже на 100% буде вказувати на шахрайську махінацію.

Говорячи про рентабельність спеціаліст з нерухомості зауважила, що також сьогодні гарний прибуток приносить комерційна нерухомість у передмісті. Для прикладу розглянемо ситуацію: підприємниць купив приміщення площею 300 кв.м, розділив його на невеликі приміщення по 100 кв.м та здав їх в оренду по 50$ за один квадратний метр.  

Нерухомість Харкова