Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Полезное

  • АН «Квартал» вітає з Різдвяним святвечором та Різдвом Христовим! Щиро бажає залишити всі образи за порогом, відкрити своє серце для …

  • Колектив АН «Квартал» вітає з наступаючим Новим роком! Нехай життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на …

  • Обережно, успадкована нерухомість!

    Нерухомість у спадщину від родичів дістається багатьом українцям Багато хто, отримавши нерухомість у спадщину вирішує її продати та швидко отримати …

  • Сьогодні країна відзначає День Збройних Сил України

    Згідно з 2021 Military Strength Ranking, ЗСУ займають 25-е місце у списку 140 найбільш потужних армій світуДо складу ЗСУ входять …

Подивитися усі »
> > Яку нерухомість обрати?

Корисна інформація

нерухомість

Яку нерухомість обрати?

19.03.2021 2:18

Інвестиції в нерухомість дуже популярні в нашій країні

Інвестиції в нерухомість можуть стосуватись не тільки житла, а також і комерційних об’єктів. Сюди відносяться торгівельні, офісні, складські приміщення, та все, що може підійти для ведення бізнесу.

Багато хто задається питанням – в яку нерухомість слід інвестувати?

Інвестиції в житлову нерухомість

Якщо житло має хороший ремонт, необхідну техніку и хороше розташування, то воно завжди буде користуватися попитом. Завжди знайдуться як орендатори, так и покупці. Окрема перевага такої квартири чи будинку – в них можна жити самому.

Інвестуючи кошти в житло під здачу в оренду, ви отримуєте можливість не тільки примножити вкладені кошти, а й в майбутньому зможете переписати нерухомість на дітей чи інших близьких людей. В середньому, вкладені інвестовані кошти відбиваються за 10 років, а квартира чи будинок все одно залишаються вашими.

Маючи твердий намір купити квартиру під здачу в оренду потрібно вибирати велике місто, на зразок Харкова. Тут такі квартири завжди користуються великим попитом.

Також можна купити квартиру в новобуді до його здачі в експлуатацію. Так ви отримаєте можливість перепродати житло дорожче.

Інвестиції в комерційну нерухомість

Тут ситуація складніша. В такі об’єкти рекомендовано інвестувати тільки тоді, коли вони вам дійсно потрібні. Або можуть знадобитися для ведення бізнесу в майбутньому. В інших випадках – це гроші на вітер.

Але фахівці говорять, що ринок комерційної нерухомості в Україні зростає, особливо це стосується оренди. При цьому кількість вільної нерухомості в хорошому районі зменшується, а вартість оренди тільки росте.

Якщо говорити про не вдале розташування, то там термін окупності буде довшим. Розташована комерційна нерухомість в центрі дає змогу зробити орендну плату вищу, ніж у житлової нерухомості, так що і окупиться комерційна нерухомість швидше. Окрім цього, якщо попиту на оренду вашої комерційної нерухомості не буде, то ви завжди можете продати її та повернути інвестовані кошти.

Так можна підсумувати, що все залежить від кількості коштів, які у вас є. Однозначно виграшний варіант – це будь-яка нерухомість, розташована поруч з центром та з гарною транспортною розв’язкою.

Нерухомість Харкова