Быстрый поиск обьекта по ID или номеру телефона

Введите ID или телефон

Проверить телефон посредника

Введите телефон:

Корисна інформація

Посмотреть все »

Полезное

нерухомість

Яку нерухомість обрати?

19.03.2021 2:18

Інвестиції в нерухомість дуже популярні в нашій країні

Інвестиції в нерухомість можуть стосуватись не тільки житла, а також і комерційних об’єктів. Сюди відносяться торгівельні, офісні, складські приміщення, та все, що може підійти для ведення бізнесу.

Багато хто задається питанням – в яку нерухомість слід інвестувати?

Інвестиції в житлову нерухомість

Якщо житло має хороший ремонт, необхідну техніку и хороше розташування, то воно завжди буде користуватися попитом. Завжди знайдуться як орендатори, так и покупці. Окрема перевага такої квартири чи будинку – в них можна жити самому.

Інвестуючи кошти в житло під здачу в оренду, ви отримуєте можливість не тільки примножити вкладені кошти, а й в майбутньому зможете переписати нерухомість на дітей чи інших близьких людей. В середньому, вкладені інвестовані кошти відбиваються за 10 років, а квартира чи будинок все одно залишаються вашими.

Маючи твердий намір купити квартиру під здачу в оренду потрібно вибирати велике місто, на зразок Харкова. Тут такі квартири завжди користуються великим попитом.

Також можна купити квартиру в новобуді до його здачі в експлуатацію. Так ви отримаєте можливість перепродати житло дорожче.

Інвестиції в комерційну нерухомість

Тут ситуація складніша. В такі об’єкти рекомендовано інвестувати тільки тоді, коли вони вам дійсно потрібні. Або можуть знадобитися для ведення бізнесу в майбутньому. В інших випадках – це гроші на вітер.

Але фахівці говорять, що ринок комерційної нерухомості в Україні зростає, особливо це стосується оренди. При цьому кількість вільної нерухомості в хорошому районі зменшується, а вартість оренди тільки росте.

Якщо говорити про не вдале розташування, то там термін окупності буде довшим. Розташована комерційна нерухомість в центрі дає змогу зробити орендну плату вищу, ніж у житлової нерухомості, так що і окупиться комерційна нерухомість швидше. Окрім цього, якщо попиту на оренду вашої комерційної нерухомості не буде, то ви завжди можете продати її та повернути інвестовані кошти.

Так можна підсумувати, що все залежить від кількості коштів, які у вас є. Однозначно виграшний варіант – це будь-яка нерухомість, розташована поруч з центром та з гарною транспортною розв’язкою.

Недвижимость Харькова