Швидкий пошук об"єкта за ID або номером телефона

Введіть ID або телефон

Перевірити телефон посередника

Введіть телефон:

Іпотека від Приватбанк

Корисна інформація

Переглянути усі »
> Це потрібно знати при продажі

Це потрібно знати при продажі

Перед кожним продавцем квартири рано чи пізно стане наступний вибір:

 1. Продавати квартиру самому, даючи оголошення в газети і розклейки оголошень;
 2. Обдзвонити кілька агентств, інформуючи їх про продаж своєї квартири;
 3. Укласти ексклюзивний договір на продаж своєї квартири з одним, але надійним і солідним агентством.

У плані ефективності і захисту від криміналу, перші два способи мало чим різняться. За даними Центру Громадських Зв’язків МВС 87% кримінальних проявів у сфері нерухомості пов’язане з придбанням і продажем квартир без агентств нерухомості. Третій спосіб, який не випадково вже вибрали для себе 97% москвичів і 78% киян, надасть і Вам ряд переваг, з якими Вам слід ознайомитися.

 

 1. Захист продавця від криміналу і непрофесіоналізму

На жаль, більшість агентств нерухомості Харкова на сьогоднішній день не користуються авторитетом у населення, зважаючи на відсутність нормального офісу, який легко знайти і з якого агентство не з’їде через місяць, після продажу Вашої квартири, низьку кваліфікацію і сумлінності працівників і небажанням їх керівництва витрачатися на рекламу . Єдиний шанс отримати клієнта у таких фірм – це пообіцяти продати Вашу квартиру за нереальною ціною, а там «куди крива вивезе».

Також сьогодні нерідкі випадки, коли угоди з нерухомістю оскаржуються і є конфліктними. Це відбувається як через шахрайських дій маклерів, кримінальних елементів, так і через присутність на ринку великої кількості спритників – непрофесійних, але нахабних і настирливих. Даючи інформацію в декілька агентств нерухомості, замість зустрічі з покупцями Ви ризикуєте нарватися на шахраїв або бандитів. Ви навіть не зможете зрозуміти, що відбувається – чи то стався витік інформації, то чи один з потенційних покупців вирішив придбати Вашу квартиру шляхом махінації. Тільки якщо Ви укладаєте ексклюзивний договір і здаєте документи на зберігання, фірма повністю відповідає за Вашу безпеку. Як тільки шахраї дізнаються, що по квартирі укладений ексклюзивний договір і документи зберігаються в АН, вони не стануть проявляти інтерес до Вас і Вашої квартирі

 

 1. Захист економічних і правових інтересів продавця

Якщо, не дай Бог, Вам належить хірургічна операція, Ви ж не звернетеся «ну до дуже хороших Ваших знайомих» хірургів, які, правда, практикують на дому. Хороша клініка з ліками, апаратурою, фахівцями не менш важлива, ніж професійне агентство нерухомості, де є напрацьовані технології, юристи, служба безпеки, успішне проведення і завершення операцій з нерухомістю.

Досвід і професіоналізм штатних співробітників гарантує успішне проведення операції. АН підстрахує Вас, не дасть в образу. Непорядність покупця, раптово виниклі ускладнення, випадкова помилка агента і інші можливі нюанси проходження угоди не позначаться на Вас, так як весь хід операції строго відстежується фірмою. Тому ми рекомендуємо оформити відносини з фірмою ексклюзивним договором.

Саме після укладення такого договору Ви відразу стаєте не просто одним з продавців на ринку нерухомості, а клієнтом, що має право на будь-які безкоштовні консультації, пов’язані з продажем квартири (юридичні, маркетингові, податкові і т.д.). Наше агентство гарантує продавцеві отримання і перевірку грошей до підписання договору.

 

 1. Реальна оцінка квартири і краща орієнтація на ринку.

Агент, який подивився Вашу квартиру або просто почув її опис і тут же назвав точну ціну-не професіонал. Професійні ріелтори для оцінки квартири обдзвонюють і оглядають квартиру в Вашому мікрорайоні, виявляючи, чим вони кращі, які мають недоліки. Ріелтери аналізують очікування ринку, попит і пропозиція, ціни реальних продажів, а не ціни пропозиції, зазначені в друкованих каталогах.

Такий докладний маркетинг дозволяє реально оцінити квартиру, показати покупцеві всі її переваги в порівнянні з схожими і продавати квартиру за максимальну ціну. Для того, щоб в мінімальні терміни продати квартиру за максимальну ціну, потрібно виконати великий обсяг роботи по її оцінці, аналізу аналогів, вивчення ринку, а це пов’язано з витратами сил і часу агента. Таке обслуговування можливо, якщо клієнт готовий дати ексклюзивний договір.

 1. Економія часу і зменшення непотрібних контактів

Продавець, обдзвонюючий всі підряд агентства подібний до людини, що стоїть багато годин на Сумській, який кричить: «Продаю квартиру!». Тільки випадок дасть йому можливість продати квартиру (причому не за найвигіднішу ціну і сильно ризикуючи). Слід також, що в разі після продажу квартири велика кількість людей буде знати про те, що квартира продавалася і була продана – висновок за Вами. Доручивши продаж професійного агенту з надійної фірми, ви економите час, знаходите конфіденційність і позбуваєтеся від контактів з «непроханими гостями» і «горе -помічниками», – солідні фірми вони обходять стороною.

 1. Ефективна схема реклами.

Укладаючи ексклюзивний договір, компанія і агент забезпечують Вашу квартиру найповнішої і широкою рекламою. При ексклюзивній рекламі охоплюється максимальне число інформаційних джерел: квартира «ексклюзивно» (це означає – перевірено, надійно) рекламується у всіх професійних виданнях з нерухомості. Використовуються нетрадиційні схеми реклами. Досвідчений агент аналізує необхідність розміщення інформації про квартиру з планом, реклами в місцевих ЗМІ. Такі великі витрати грошей на рекламу, часу і сил на вивчення ситуації можливі тільки якщо компанія впевнена, що Ви співпрацюєте тільки з нею.

 1. Можливість продати квартиру за максимальною ціною.

Покупець знає, що історія ексклюзивних квартир, що продаються через надійні фірми, ретельно перевірена, і тому готовий платити за них більше. Знаючи, що квартира перевірена, агенти пропонують її своїм покупцям в першу чергу, навіть якщо вона трохи більше коштує. Професійні агенти знають, що підготовлених квартир, які можна купити без «заморочок», на ринку небагато. Продавцю це дає шанс отримати більшу ціну, ніж якби він продавав свою квартиру без ексклюзивного договору. Укладіть ексклюзивний договір, і АН витратить гроші і час на перевірку квартири, на підготовку її до продажу, а покупець буде готовий заплатити за свою впевненість і спокій навіть трохи вище ринковою ціною.

 1. Можливість працювати з професійним досвідченим агентом

Багато сьогоднішніх ріелторів – харківська інтелігенція, в основному, технічна (інженерна). Якщо клієнт відмовляється від ексклюзивного договору, то йому не будуть нав’язувати таку форму роботи і не будуть говорити, що з ним не будуть працювати. Клієнт чує: «Ну що ж, попрацюємо так», але після цього люди дивуються, що агент не дзвонить два тижні і мало уваги приділяє продажу квартири. Чи не укладаючи ексклюзивний договір, Ви самі обираєте шлях до такого «обслуговування». Агент не стане витрачати свій час без взаємних зобов’язань. Укладіть ексклюзивний договір з АН, і Ви отримаєте професійне ефективне обслуговування, зобов’язання з боку фірми і агента.

 1. Переваги комплексного обслуговування для покупців

Більшість продавців квартир є одночасно і покупцями. При цьому дуже складно об’єднати продаж своєї старої квартири з підбором собі нової, узгодити терміни звільнення квартир, простежити сплату комунальних платежів, виписки тощо. Коли цим займається АН, воно організовує всі ці переговори і процеси, забезпечивши проведення всіх операцій одночасно, виключивши при цьому ризик багаторазової передачі грошей і інші неприємні моменти. Укладіть ексклюзивний договір, і Ви позбудетеся від багатьох проблем, і отримаєте безпеку своїх угод.

 

Сертифікаційна комісія Харківського Союзу Ріелторів та Оцінювачів

 

Нерухомість Харкова